بهترین سریال های جهان

شاید دوست دارید بدانید کدام سریالهای دنیا مخاطب زیادی دارند و یا بهترین سریال جهان کدام سریال است ؟

به گزارش مرکز اطلاع رسانی رتبه لیست زیر پنچ سریال اول تلویزیونی دنیا را نشان می دهد که از نگاه بینندگان جزء بهترین سریالها شناخته شده اند و پربیینده ترین سریال های جهان نیز می باشند. 

امتیاز آنها در سایت معتبر imdb ثبت شده است و پنج سریال زیر بیشتر امتیازات را به خود اختصاص داده اند.

رتبه نام سریال  امتیاز چکیده سریال
1

بازی تاج و تخت (به انگلیسی: Game of Thrones)

9.5 فیلمی حماسی تخیلی که بعد از کشته شدن شاه هفت اقلیم شاهد جنگ مدعیان تخت آهنین هست. دیوار یخی نیز سرزمین جنوبی را سرزمین وحشی ها و مردگان جدا کرده است و زمستان در راه است . این سریال هم اکنون در 7 فصل 10 قسمتی پخش شده است و چند قسمت از فصل 7 در حال آماده سازی است.
2

 

برکینگ بد به انگلیسی: Breaking Bad

 9.5  داستان سریال درباره یک معلم شیمی میانسال است که متوجه می شود که دارای سرطان ریه است و ۲ سال بیشتر وقت برای زندگی ندارد. او که وضع مالی خوبی ندارد و دارای همسر و پسری معلول می باشد، به این فکر می افتد که باید قبل از مردن زندگی خانواده خود را تامین کند. پس با توجه به آشناییش به علم شیمی، همراه با یکی از شاگردان سابقش شروع به ساخت و فروش مواد مخدر می کند و…
3

 

شرلوک (به انگلیسی: Sherlock)

 9.3  داستان این قسمت آشنایی هولمز و واتسون و ورود آن ها به ساختمان خیابان بیکر را به تصویر می کشد. در ادامه پای آن ها به پرونده ای با چندین کشته باز می شود که در آغاز تصور می شد همه آن ها خودکشی هستند.
4

دوستان (به انگلیسی: Friends)

9 ریچل گرین از عروسی‌اش فرار می‌کند و به دنبال دوست دوران کودکی‌اش، مانیکا گلر، سرآشپزی که در نیویورک زندگی می‌کند، می‌رود. آن‌ها هم‌اتاقی یکدیگر می‌شوند و ریچل به گروه دوستان مانیکا می‌پیوندد که همگی در دههٔ سوم زندگی‌شان هستند: جویی تریبیانی بازیگر، چندلر بینگکه شغلش کسب و کار است، فیبی بوفی که موسیقیدان و ماساژور است و راس گلر برادر بزرگ‌تر مانیکا که دیرینه‌شناسی است که به تازگی طلاق گرفته است. برای تأمین مخارج زندگی‌اش، ریچل به عنوان پیش‌خدمت شروع به کار کردن در سنترال پرک می‌کند، کافه‌ای در منهتن که این شش نفر معمولاً در آن جا وقت می‌گذرانند و اگر در آنجا نباشند، معمولاً این گروه در آپارتمان مانیکا و ریچل در وست ویلج یا آپارتمان چندلر و جویی که روبه‌روی آپارتمان همان‌هاست وقت می‌گذرانند.
5

 

خانه پوشالی یانقشه باطل (به انگلیسی: House of Cards)

 9

یک سریال سیاسی-هیجانی آمریکایی است که محصول سال ۲۰۱۳ میلادی است. این سریال در ۲۶ قسمت و توسط نتفلیکس تهیه شد.

این سریال برگرفته از سریال ساخت بی‌بی‌سی و نیز رمانی با همین نام نوشته مایکل دابز است که خودش عضو حزب محافظه‌کاران بریتانیا بود. موضوع سریال رقابت‌های سیاسی در آمریکا است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *